Warning: session_start(): open(/var/lib/php5/sess_91cf2aea4f198311ec0532f0a188b863, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /var/www/immun44.cz/admin/config/ProjectConfig.5.4.php on line 452

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/immun44.cz/admin/config/ProjectConfig.5.4.php:452) in /var/www/immun44.cz/admin/config/ProjectConfig.5.4.php on line 452

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/immun44.cz/admin/config/ProjectConfig.5.4.php:452) in /var/www/immun44.cz/admin/config/ProjectConfig.5.4.php on line 452
www.immun44.cz Programs

Immun44® - PRO VÁŠ IMUNITNÍ SYSTÉM!

Ke stažení

O nás

ÖKOPHARM © 2015

V laboratořích rakouské skupiny Ökopharm se od 80. let minulého století provádějí výzkumné práce v oblasti výživy. Tyto práce pomáhají znovu vyplnit mezery v naší každodenní výživě.

 

Tak se během dvou desetiletí po¬dařilo vyvinout novou generaci komplexních vitálních látek: rostlinné vitamíny, minerální látky, stopové prvky a esenciální mastné kyseliny z naklíčených obilných zrn, minerálního prášku, cenných olejnatých semen a vysoce hodnotných bramborových hlíz.

 

Na základě jejich kompletního, celistvého složení byly tyto vysoce hodnotné komplexy živin pojmenovány jako PHYTO-PANMOL® (Phyto = řec. „rostlinný“; Pan = řec. „vše“; moles = lat. „“masa“; molekuly = částice).

JEDINEČNÉ VITÁLNÍ LÁTKY PRO INOVATIVNÍ PŘÍPRAVKY ÖKOPHARM 

Patentované suroviny získané z čistých rostlinných zdrojů

- z výzkumu firmy Ökopharm -

Co je zvláštního na

vitálních látkách přípravku

PHYTO-PANMOL®:

- průběžné dávkování podle

 potřeby

- komplexní složení

- standardizované mikroživiny

- lepší biologická dostupnost

- patentováno

 

Immun44® kapsle obsahují patentovaný PHYTO-PANMOL®-B-KOMPLEX. Ten obsahuje vitamíny skupiny B, získané z vysoce hodnotných klíčků merlíku.

Níže jmenované vitamíny jsou zde k dispozici v jedinečné komplexnosti a úplnosti: vit. B1 jako aneurin, TPP, TTP; vit. B2 jako riboflavin, FMN, FADH; vit. B3 jako Niacin, NADH, NADPH; vit. B5 jako kyselina pantothenová, koenzym A; vit. B6 jako pyridoxin, pyridoxol, pyridoxamin; vit. B7 jako biotin, biocytin; vit. B9 jako kyselina listová, foláty; vit. B12 jako kyanokobalamin, methylkobalamin.

 

Immun44® sirup obsahuje PHYTO-PANMOL®-VITAMÍN C, standardizovaný výtažek z vysoce hodnotných plodů aceroly.

Acerola (Malpighia glabra) pochází původně ze Střední Ameriky a je obzvlášť bohatým přírodním zdrojem vitamínu C.

 

type="text/javascript"> /* */